SMBJ13D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ13D-M3/H
JLCPCB Part #
C1973560
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.7V 21.2V 28.3A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS