SMBJE180CAH
MFR.Part #
SMBJE180CAH
JLCPCB Part #
C3705423
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 180V 1uA 2.1A 201V 292V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS