SMBJ130CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ130CA-E3/52
JLCPCB Part #
C515649
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1uA 2.9A 209V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS