P0805E16R66CNT
MFR.Part #
P0805E16R66CNT
JLCPCB Part #
C4156843
Description
-55℃~+155℃ 16.66Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS