SMBG90AHE3/52
MFR.Part #
SMBG90AHE3/52
JLCPCB Part #
C1981641
Description
-55℃~+150℃ 104V 146V 1uA 4.1A@10/1000us 600W@10/1000us 90V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS