PTF6597K600FYBF
MFR.Part #
PTF6597K600FYBF
JLCPCB Part #
C1443198
Description
-55℃~+150℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors