Y14964K99000Q0R
MFR.Part #
Y14964K99000Q0R
JLCPCB Part #
C4104292
Description
-55℃~+150℃ 150mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount