SMBG28CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG28CAHE3/52
JLCPCB Part #
C3706942
Description
-55℃~+150℃ 13.2A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS