SMBG70CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG70CAHE3/52
JLCPCB Part #
C1982030
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 5.3A 600W@10/1000us 70V 86V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS