MXSMBG150CAE3
MFR.Part #
MXSMBG150CAE3
JLCPCB Part #
C2629305
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 150V 167V 2.5A 243V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS