SMBG90CA-M3/5B
MFR.Part #
SMBG90CA-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981368
Description
-65℃~+175℃ 100V 146V 4.1A 600W@10/1000us 90V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS