SMBG58A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG58A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981714
Description
-65℃~+175℃ 58V 6.4A 600W@10/1000us 64.4V 93.6V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS