TNPU1206182RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206182RAZEN00
JLCPCB Part #
C4357406
Description
-55℃~+125℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS