SMBG54CA-E3/5B
MFR.Part #
SMBG54CA-E3/5B
JLCPCB Part #
C5754850
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A@10/1000us 600W@10/1000us 60V 87.1V TVS Unidirectional SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS