SMBG54CAHE3/5B
MFR.Part #
SMBG54CAHE3/5B
JLCPCB Part #
C1982200
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A@10/1000us 600W@10/1000us 66.3V 87.1V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS