RNC55H8450BRRE665
MFR.Part #
RNC55H8450BRRE665
JLCPCB Part #
C3473688
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors