SMBG51CAHE3/5B
MFR.Part #
SMBG51CAHE3/5B
JLCPCB Part #
C1982204
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 600W@10/1000us 62.7V 7.3A@10/1000us 82.4V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS