SMBG54A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG54A-E3/5B
JLCPCB Part #
C3707387
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS