SMBG30CA-M3/52
MFR.Part #
SMBG30CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1982635
Description
-65℃~+175℃ 12.4A 30V 33.3V 48.4V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS