Y1629350R000B9R
MFR.Part #
Y1629350R000B9R
JLCPCB Part #
C3912547
Description
-55℃~+150℃ 100mW 350Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS