SMBG40CA-M3/52
MFR.Part #
SMBG40CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1982534
Description
-65℃~+175℃ 40V 44.4V 600W@10/1000us 64.5V 9.3A Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS