SMBG20A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG20A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981028
Description
-65℃~+175℃ 18.5A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS