SMBG15A-M3/52
MFR.Part #
SMBG15A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980749
Description
-65℃~+175℃ 15V 16.7V 24.4V 24.6A 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS