SMBG15A-E3/52
MFR.Part #
SMBG15A-E3/52
JLCPCB Part #
C1976041
Description
-55℃~+150℃ 15V 18.5V 1uA 24.4V 24.6A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS