SMBG75A-E3/52
MFR.Part #
SMBG75A-E3/52
JLCPCB Part #
C1980862
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 5A 600W@10/1000us 75V 92.1V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS