SMBG15AHE3/52
MFR.Part #
SMBG15AHE3/52
JLCPCB Part #
C1981764
Description
15V 18.5V 1uA 24.4V 24.6A@10/1000us 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS