SMBG150CA-M3/5B
MFR.Part #
SMBG150CA-M3/5B
JLCPCB Part #
C5754811
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1uA 2.5A@10/1000us 243V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS