SMBG150CA-M3/52
MFR.Part #
SMBG150CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1980930
Description
-65℃~+175℃ 150V 167V 2.5A 243V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS