Y16291K20000T0W
MFR.Part #
Y16291K20000T0W
JLCPCB Part #
C4181745
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount