SMBG130A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG130A-E3/5B
JLCPCB Part #
C3715379
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1uA 2.9A 209V 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS