TR3A226M010C1500
MFR.Part #
TR3A226M010C1500
JLCPCB Part #
C1958301
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10V 22uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS