SMB8J26CA-E3/52
MFR.Part #
SMB8J26CA-E3/52
JLCPCB Part #
C3702627
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 19A 1uA 26V 28.9V 42.1V 800W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS