Y11212K67000T0R
MFR.Part #
Y11212K67000T0R
JLCPCB Part #
C3986438
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.67kΩ 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount