SMB10J18A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J18A-M3/52
JLCPCB Part #
C3714965
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 18V 1kW 1uA 20V 29.2V 34.2A TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS