CW010400R0JB12
MFR.Part #
CW010400R0JB12
JLCPCB Part #
C1433219
Description
-65℃~+350℃ 13W 400Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors