SMB10J14A-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J14A-M3/5B
JLCPCB Part #
C3711931
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1kW 1uA 23.2V 43.1A TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS