SMBJ14D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ14D-M3/H
JLCPCB Part #
C3698628
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.8V 22.9V 26.2A 500nA 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS