RN55D8253FR36
MFR.Part #
RN55D8253FR36
JLCPCB Part #
C1768037
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors