SMAJ7.5A-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ7.5A-M3/5A
JLCPCB Part #
C1979397
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 12.9V 31A 400W@10/1000us 7.5V 8.33V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS