SMAJ60CA-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ60CA-M3/5A
JLCPCB Part #
C1978550
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.1A 400W@10/1000us 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS