SMAJ33CAHE3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ33CAHE3/61
JLCPCB Part #
C335774
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS