RNC60J11R3BSB14
MFR.Part #
RNC60J11R3BSB14
JLCPCB Part #
C1476244
Description
-65℃~+175℃ 11.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors