SMAJ24A-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ24A-E3/61
JLCPCB Part #
C89612
Package
DO-214AC(SMA)
Description
10.3A 24V 26.7V 38.9V 400W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS