RNC50J9091BRRE731
MFR.Part #
RNC50J9091BRRE731
JLCPCB Part #
C3552667
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors