P0805Y1272BBT
MFR.Part #
P0805Y1272BBT
JLCPCB Part #
C3999510
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount