RN55C3740FRSL
MFR.Part #
RN55C3740FRSL
JLCPCB Part #
C1781838
Description
-65℃~+175℃ 125mW 374Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors