SMAJ200CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ200CA-Q
JLCPCB Part #
C1869409
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200V 247V 400W 421.2V 6A@8/20us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS