SMAJ15A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ15A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1974844
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 24.4V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS