SMAJ17A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ17A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1978134
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 17V 18.9V 27.6V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS