CMF6515K000FKEK
MFR.Part #
CMF6515K000FKEK
JLCPCB Part #
C1419755
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS